Konto firmowe
Standard Biznes
 

Zawsze dbamy o Twoją Firmę.

 

 

 

 

 

 

 

Konto rolnicze
Agro Biznes
 

Zawsze możesz liczyć na fachową pomoc i profesjonalne

doradztwo.

 

 

 

 

 

 


 

 

Kontakt

Prosimy o wybór tematu rozmowy oraz o pozostawienie swoich danych kontaktowych.

Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.

Dane kontaktowe

Centrala Banku Rumia Spółdzielczego

ul.Morska 21
84-230 Rumia
tel. 58 671 00 38
fax 58 671 26 39
sekretariat 58 679 90 30
centrala@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8:00-18:00
 
 
Bank Rumia Spółdzielczy O/Kosakowo
ul. Żeromskiego 67 
81-198 Kosakowo
tel. 58  679 15 00
fax: 58 679 15 05
kosakowo@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8:00-17:00
 

Bank Rumia Spółdzielczy O/Reda
Bankomat - wpłatomat
ul. Łąkowa 4
tel./fax 58 674 55 00
reda@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 9:00-17:00
 
Bank Rumia Spółdzielczy O/Wejherowo
Bankomat - Wpłatomat
ul. Dworcowa 10
tel. 58 679 77 00
wejherowo@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 9:00-17:00
 
Bank Rumia Spółdzielczy O/Bojano
ul. J. Wybickiego 18
84-207 Bojano
tel./fax 58 676-20-09
bojano@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 9:00-17:00
 
Bank Rumia Spółdzielczy O/Szemud
ul. Wejherowska 31
84-217 Szemud
tel./fax 58 676 11 16
szemud@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 8:30-16:30
 
Bank Rumia Spółdzielczy O/Gdynia
ul. Kartuska 13A
81-044 Gdynia
tel. 58 667 78 35
fax 58 667 78 36
gdynia@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 9:30-17:00
 
Bank Rumia Spółdzielczy O/Lębork
ul. 1 Maja 1
84-300 Lębork
tel. 59 863 50 30
fax  59 863 50 33
lebork@bankrumia.pl
Godziny otwarcia: 9:30-17:00
 
Filia BRS/ Urząd Miasta Rumia
ul. Sobieskiego 7
84-230 Rumia
tel. 58 671 06 56